top of page

Hakkımızda

Müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Ebat Metal, dünya standartlarında çelik servis hizmeti sunmaktadır. Nihai kullanıcılara istedikleri ebat ve kalitelere uygun ürünleri son teknolojiye uygun üretim hatlarında hazırlayan firmamız; teslimatlarını taahhüt ettiği süre içerisinde gerçekleştirmek konusunda oldukça titizdir.

Firmamız birçok farklı sektörde, orta ve küçük ölçekli sanayicilere ve nihai kullanıcılara hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz sektörler; Beyaz Eşya Yan Sanayi, Otomotiv Yan Sanayi, Isıtma/Soğutma ve Havalandırma Sistemleri, Makina ve Yedek Parça İmalatı, Kepenk Sistemleri Üretimi, Taşıma Sistemleri, Hafif Çelik Yapı Sistemleri, Panel Radyatör, Raf İmalatı, Çelik Kapı İmalatı, Çatı/Cephe İmalatı, Destek Sacı İmalatı, Mobilya & Aksesuar, Elektrik Panosu İmalatı, Asansör ve İskele İmalatı olarak ön plana çıkmaktadır.

Misyonumuz

Çeliğe değer katan partnerlerimiz için, kalite-hız-fiyat-dostluk değerlerini ve partnerlerimizin ortak mutluluğunu önemseyerek, modern makina teknolojisine sahip çelik servis merkezlerinde özel çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Kaynaklarını enerjisi ile birleştirerek, sadece ülkemizde değil dünyada da yarınların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan, çeşitli sektörlerde akla ilk gelen marka olmak.

Şirket Değerlerimiz

·      Partnerlerimiz ile samimi ve sürdürülebilir ilişkiler kurar, kazandıran çözümler üretiriz.

·      Profesyonel, yenilikçi, potansiyeli performansa dönüştüren, aidiyet olgusu yüksek, ekip çalışmasını önemseyen, özverili ve çözüm odaklı çalışanlarız.

·      Tüm süreçlerde şeffaf davranan, çalışanlarının eğitimlerini aksatmayan, takdir eden bir yönetim sistemi uygularız.

·      İleri teknolojiden faydalanarak, analitik ve sistematik bakış açısı ile çözümler sunarız.

bottom of page